UyapAnka - Yeni Nesil Müvekkil / Dosya Takip Sistemi

Müvekkil ve Dosya Takip Sistemi. Sadece Avukatlar, Hukuk Büroları için tasarlandı...

UyapAnka, Avukatların iş yükünü azaltarak zamandan ve personelden tasarruf etmelerine, müvekkillerinde her zaman her yerden dosyalarına, evraklarına erişmelerine olanak tanıyor...


AŞAĞIDAKİ TÜM ÖZELLİKLERE (VE DAHA FAZLASINA) SAHİP UyapAnka Müvekkil / Dosya Yönetim Sistemi
Hem sizi, hem müvekkillerinizi memnun edecek!


Gelişmiş UyapAnka Sistemimizin Özellikleri


Mevcut özellikler sektör talepleri doğrultusunda devamlı geliştirilecektir.

256 Bit SSL Sertifikası

UyapAnka Sistemi devamlı olarak 256 Bit SSL Güvenliği altında çalışır. Siz ve müvekkilleriniz güvende olursunuz.

Benzersiz Güvenlik Sistemi

UyapAnka Avukat ve Müvekkil girişleri standart şifrenin dışında Güvenlik kodu ve T.C Kimlik bilgisi de isteyerek sisteme giriş izni verir.

Cloud Flare Koruması

UyapAnka Sistemleri Cloud Flare ile çalışmaya uygundur. Seçtiğiniz pakete göre CloudFlare özellikleri de değişmektedir.

Sınırsız Trafik

UyapAnka Sınırsız trafik özelliğine sahiptir. Onbinlerce, yüzbinlerce dosya ve evrağınız olsa dahi farketmez. Hiç bir şekilde trafik sorunu yaşamaz UyapAnka'nın rahatlığını yaşarsınız. Hem siz, hem müvekkilleriniz...

Yüksek Hız Garantisi

UyapAnka, AnkaWeb tarafından geliştirilen eşsiz bir önbellekleme sistemi kullanır. Sisteminiz ışık hızında çalışır. Siz ve müvekkilleriniz beklemeden işlemlerinizi yaparsınız. Her zaman kesintisiz ve hızlı bir hizmet alırsınız

Avukat Mobil Uygulaması

UyapAnka Avukat Mobil Uygulaması ile yönetim panelinde yaptığınız tüm işlemleri sorunsuzca yapabilir, Müvekkil ve Dosya yönetim sisteminizi her an yanınızda taşırsınız.
Avukat Mobil Uygulaması

Müvekkil Mobil Uygulaması

UyapAnka Avukat Mobil Uygulaması ile müvekkilleriniz dosyalarını, dosyalarına ait evrakları online takip edebilir. Dosyaları ile ilgili veya sizin istediğiniz evrakları online gönderebilir. Ödemelerini ve daha bir çok işlemi yapabilirler.

Kolay Müvekkil Ekleme

UyapAnka sistemine bir akç saniye içinde müvekkil ekleyebilir, müvekkilinze ait deetaylı bilgi oluşturabilir, müvekkiliniz için güvenli giriş şifreleri ve güvenlik kodları ekleyebilirsiniz. Tüm kontrol sizde!..

Her Müvekkile Sınırsız Dosya

UyapAnka sisteminde her müvekkil için sınırsız dosya açabilirsiniz. İster mahkemelere ait dosyalar isterseniz Savcılık, icra vb. kurumlara ait dosyalar. Her dosyaya ait ödeme ekleme, evrak ekleme sınırsızdır!

Her Dosyaya Sınırsız Evrak

UyapAnka sisteminde her dosya için hem müvekkiliniz hem siz sınırsız evrak eklyebilirsiniz. Üstelik ister bilgisayarınızdan ister mobil uygulamanızdan yüklenen her evrak yükleyenin bilgileri ve tükleme saati ile damgalanır.

Dosya Bazlı Ödeme

UyapAnka sisteminde her dosyaya özel sınırsız sayıda ödeme oluşturabilirsiniz. Ödemelerinizi ister Nakit, İster Havale / EFT ile isterseniz de Kredi Kartı ile online tahsil edebilirsiniz. Bunun için PAYTR üyesi olmanız yeterlidir.

Müvekkil Bazlı Ödeme

UyapAnka sisteminde her Müvekkile özel sınırsız sayıda ödeme oluşturabilirsiniz. Ödemelerinizi ister Nakit, İster Havale / EFT ile isterseniz de Kredi Kartı ile online tahsil edebilirsiniz. Bunun için PAYTR üyesi olmanız yeterlidir.

Müvekkil Uygulamasında Evrak Yükle Modülü

UyapAnka Müvekkil uygulmasından müvekkilleriniz telefondaki resimlerini kolayca kendilerine ait dosyalardan istediğine anında yükleyebilir. Yüklediği resim sizin onayınızdan geçtikten sonra dosyada yerini alır.

Uygulama Üzerinden Evrak Yükleme

UyapAnka Avukat Uygulamasından istediğiniz müvekkilin istediğiniz dosyasına anında bilgisayarınızdaki veya telefonunuzdaki bir resmi yükleyebilirsiniz. Yüklediğiniz anda yayına alınır ve dosyaya işlenmiş olur.

Müvekkil Uygulamasında Soru Sor Modülü

UyapAnka Müvekkil uygulamasında müvekkilleriniz soru sor modülünü kullanarak size soru sorabilir, sorusu ile ilgili iletişim kurmanız için açık rıza verir..

Yönetim Panelinde Sınırsız Yetkilendirme

UyapAnka Sisteminde, bütün Avukat ve Personel için ayrı ayrı ve detaylı yetkilendirme yapabilir, iş karmaşasına son verebilirsiniz. Hiç kimse verdiğiniz yetki dışında bir işlem yapamaz.

İhtiyacınıza Göre Paketler

UyapAnka Sistemine ekleyeceğiniz müvekkil sayınıza, ve diğer ihtiyacınız olan özelliklere göre sizin için hazırladığımız paketlerden dilediğinizi seçebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

24/7/365 Destek

AnkaWeb, gelişmi destek sistemi ile tanışın. Haftanın 7 günü günde 24 Saat destek almaya hazır olun. Üstelik 09:00 -23:00 saatleri arasında telefonla canlı destek!...


YUKARIDAKİ TÜM ÖZELLİKLERE (VE DAHA FAZLASINA) SAHİP UyapAnka Müvekkil / Dosya Yönetim Sistemi
Hem sizi, hem müvekkillerinizi memnun edecek!Powered by WHMCompleteSolution