Gelişmiş Pazaryeri Özellikleri

Pazar Yeri İle Yüzlerce Mağazayı Tek Çatı Altında Toplayın!Pazar yeri ile yüzlerce mağazayı tek çatı altında toplayarak sektörün lideri olun !..

Sınırsız Mağaza Ekleme

PazarYeri'nde sitenize sınırsız mağaza/satıcı kayıt olabilir. Hepsi de kendi ürünlerini satar, siz de bütün süreci dilediğiniz şekilde kontrol edebilirsiniz.

Komisyonlu Paket Oluşturma

Pazaryeri'nde mağazaların/satıcıların satışından komisyon alabilirsiniz. Dilerseniz her kategoriden farklı bir komisyon oranı ile işlem yaptırabilirsiniz!

Yıllık Paket Oluşturma

PazarYeri'nde mağaza/satıcılara komisyon ödemeden yıllık ödeme ile satış yapabilecekleri paketler ve farklı seçenekler sunabilir, ürün sayısına göre paketler oluşturabilirsiniz..

Kategori Ekleme

PazarYeri'nde Mağaza/Satıcılar kendi kategorilerini oluşturabilirler. Siz onay verdikten sonra yayına girer ve o mağazaya özel kategori olur.

Hazır Ürün Ekleyebilme

PazarYeri'nde Mağaza/Satıcılar sisteme daha önce yüklediğiniz ürünleri de satabilirler, fiyat, stok ve seçenekleri kendilerine göre de belirleyebilirler.

Mağazanın Ürün Ekleyebilmesi

PazarYeri'nde Mağaza/Satıcılar sizin belirlediğiniz limitler dahilinde istedikleri kadar ürünü panellerinden ekleyip diledikleri şekilde satışa sunabilirler.

Mağazaya Özel Sayfa

PazarYeri'nde her Mağaza/Satıcı'nın kendi özel sayfası olur. İletişim bilgileri, tanıtımı, ve ürünleri burada sergilenerek büyük bir yapı içinde kendi kurumsal kimliklerini koruyarak satış yapabilirler.

Mağaza İletişim Bilgileri

PazarYeri'nde her Mağaza/Satıcı'nın iletişi bilgileri bulunur, müşterileriniz o ürünü satan Mağaza/Satıcı'ya çok kolay erişebilir. Bu sizin iş yükünüzü azaltır, müşteriye de güven sunar.

Satıcıyla İletişim Kur Özelliği

PazarYeri ürün sayfasında ``Satıcı İle İletişim Kur`` butonu müşterinin satıcıya ulaşmasını, ürün hakkında soru sormasını sağlayarak ürünle ilgili bütün detaya kolayca ulaşmalarını sağlar.

Ürün Sayfasında Fiyat Kıyaslama

PazarYeri'nde ürün sayfasında o ürünü satan Mağaza/Satıcılar görünür, müşteriniz bütün Mağaza/Satıcıların fiyatını kıyaslayabilir. Akıllı arama motoru ilk olarak ucuz ürünü çeker.

Toplu Ürün Ekleyebilme

PazarYeri'nde Mağaza/Satıcılar ürünleri tek seferde Excel dosyası ile sisteme yükleyebilirler. Kendi panellerinde boş bir Excel dosyasını indirip doldurarak siteye yüklemeleri yeterlidir.

Mağazaya Özel Kampanya

PazarYeri'nde bütün Mağaza/Satıcılar istedikleri üründe kampanya ve fiyat indirimi yapabilirler. Siteniz rekabetin gerçek anlamda yaşandığı, müşterinin bir çok alternatif sunan bir yer olur.

Mağazaya Özel Ürün Seçenekleri

PazarYeri'nde bütün Mağaza/Satıcılar bütün ürünleri için kendilerine özel seçenekler, ürün varyasyonları oluşturabilir, her biri için stok belirleyebilir, her birini ayrı fiyatlandırabilir..

Mağazaya Özel Ürün Özellikleri

PazarYeri'nde bütün Mağaza/Satıcılar tüm ürünleri için özellik belirleyebilir, bunları kategorilendirerek (Teknik, Kullanım Özellikleri vb.) müşterilerine ürünlerini detaylı sunabilirler.

İstenilen Alanda Mağaza Reklamı

PazarYeri'nde sitenizin istediğiniz alanında Mağaza/Satıcılardan istediğinizin reklam, logo vb. yayınlayarak, dilediğinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Bu size fazladan reklam geliri sağlar!

Mağazaya Göre Ürün Listeleme

PazarYeri'nde müşterileriniz istedikleri herhangi bir mağazanın ürünlerini görebilir, isterlerse sadece o mağazadan ürün alabilir, mağaza ile iletişim kurabilirler.

Kolay Üyelik / Mağaza Açma

PazarYeri'nde mağaza açmak, satıcı olmak çok kolay, bütün yapılması gereken bir form doldurmak ve sizin onayınıza göndermek.

Mağaza Yönetim Paneli

PazarYeri'nde her Mağaza/Satıcının kendi yönetim paneli bulunur. Mağaza/Satıcılar kendi yönetim panellerinden istedikleri gibi işlem yapıp siparişlerini takip edebilirler.

Çok Ülkeli Yönetim

PazarYeri sitenize bir çok ülkeden farklı yöneticiler atayın, hepsi de yönetim panelini kendi dillerinde kullansın ! Siz çok uluslu bir PazarYeri sistemini yönetmenin rahatlığını yaşayın.

Mobil PazarYerim Sitesi

PazarYeri siteniz ile tamamen uyumlu çalışan mobil siteniz IOS, Android ve Windows Mobile akıllı telefon ve tabletler ile uyumludur. Müşterilerinize zaman ve mekandan bağımsız mobil alışveriş imkanı sunabilirsiniz.

SSL Güvenlik Sertifikası

Kredi kartlı işlemlerinde bilgi güvenliği için her PazarYeri müşterimizin alan adına özel olarak 256-Bit SSL sertifikası ücretsiz olarak kurulmaktadır. SSL sertifikaları her alan adına özel olarak çıkarılır.

SEO Etiket Sistemi

Sitenizdeki ürünlerinizi, etiket modülü sayesinde guruplarına göre, koleksiyonlarına göre veya arama motorlarında ki aranma hacimlerine göre etiketleyebilir ve benzer ürünleri filtreleme imkanı sunabilirsiniz.

Google Rich Snippets

Bu özellik, Google üzerinde arama yapan hedef müşteri kitlenizin, PazarYeri sitenizin diğer arama sonuçlarından farklı olmasını sağlar.

Arama Motoru Optimizasyonu

Her Ürün ve kategoriye özel meta tanımlamaları özel URL belirleme, akıllı etiket sistemi bulunur. Ürüne özel tanımlamalar, kategori ve markalara özel SEO özellikleri arama motorlarında hızla yükselmenizi sağlar.

Sınırsız Web Alanı

PazarYeri Paketlerinde eklediğiniz ürünler, ürün resimleri veya kullanılan database alanı için sınır yoktur. Dilediğiniz kadar ürün, resim ekleyebilir ve bunun için herhangi bir ekstra ücret ödemezsiniz.

PazarYeri Tema Motoru

PazarYeri Tema Motoru ile binlerce temayı, slaytı ve tasarımı hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan oluşturabilirsiniz. Hepsi de mobil uyumlu ve profesyonel olur !

Sosyal Medya Pazarlama

Sosyal medya paylaşım butonları sayesinde Facebook, İnstagram, Pinterest, Google+ ve Twitter’da ve 50 yi aşkın sosyal medya platformunda ürünlerinizi siz veya müşterileriniz kolaylıkla paylaşabilir.

İçerik Yönetimi

İçerik yönetimi sayesinde firmanız hakkında bilgi sayfaları, iade şartlarınız gibi dilediğiniz sayfaları oluşturabilir ve içeriklerini girebilirsiniz. Ürünlerinizi, kullanım şekillerini anlatabilirsiniz.

Ürün Yönetimi

AnkaWeb PazarYeri paketlerinde ürün tanımlamaları sınırsızdır. Dilediğiniz kadar ürün ekleyebilirsiniz eklediğiniz ürünleri dilerseniz birden çok kategorinin altında gösterebilirsiniz

Kategori / Marka Yönetimi

AnkaWeb PazarYeri paketlerinde sınırsız Marka, Kategori ve alt kategori ekleyebilirsiniz, istediğiniz ürünü istediğiniz marka veya kategorilerin altında sergileyebilirsiniz

Akıllı Filtre/Ürün Seçenekleri

Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Renk, Beden, kesim, model veya oluşturacağınız filtre gurubuna ürünleriniz üzerinden filtre seçenekleri tanımlayabilir, müşterilerinizin filtre ile ürünlere erişimini kolaylaştırın.

İstatistik ve Raporlama

AnkaWeb PazarYeri sistemleri bir çok raporu sizin için otomatik olarak hazırlar. Müşteri– ziyaretçi raporları, Ürün raporları, sipariş raporları vb. bir çok rapora yönetim panelinizden ulaşın.

Kredi Kartı Modülü

AnkaWeb PazarYeri sistemlerinde Türkiye'deki bütün bankaların sanal posları kuruludur ve kullanımınıza hazırdır. Dilediğiniz bankadan sanal pos alıp kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Havale/Kapıda Ödeme Sistemi

Sitenizde Havale, Kapıda ödeme yöntemleri ile ödeme alabileceğiniz gibi dilerseniz kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile de ödeme kabul edebilirsiniz. Tercih sizin..

Bayi (B2B) Altyapısı

Sitenizde farklı bayi grupları oluşturup bayilerinize farklı iskonto oranları tanımlayabilir, her bayi grubuna ayrı kampanya düzenleyerek, ayrı özel çapraz indirim şartları getirebilirsiniz.

Banner Slide Yönetimi

İstediğiniz kadar ve istediğiniz ebatta banner, slide ekleyebilirsiniz. Kolay slide yönetimi ile günlük veya haftalık kampanyalarınızın, yeni çıkan ürünlerinizin tanıtımını yapabilirsiniz.

Detaylı Kargo Yönetimi

Çalışacağınız kargo firmalarını ekleyerek her kargo firması için fiyat hesaplamalarınızı illere, bölgelere göre yönetebilirsiniz. Birden fazla kargo firması için fiyatlama yapabilirsiniz.

İletişim Zamanı !

Pazaryeri sitenizde müşterileriniz sitenizden kendi dillerini seçebilsin, ister İngilizce isterlerse de Rusça! AnkaWeb PazarYeri Paketlerinde bir çok dil kuruludur, biliyoruz ki Ek Dil olmadan ihracat olmaz!.

Ürün Sayfasında Kargo

Pazaryeri sitenizde müşterileriniz ilgilendikleri ürünün sayfasında eklenen kargo firmalarından dilediğini seçebilir ve kargo hesaplamasını yaparak doğrudan ödeme sayfanıza gidebilirler. Hızlı, güvenilir, pratik...

Gelişmiş Vergi Yönetimi

AnkaWeb PazarYeri sistemleri ile Müşterinizin bulunduğu ülkeye göre vergilendirme yapabilirsiniz. Müşteriniz Dünyanın neresinde olursa olsun vergilendirmeyi bulunduğu ülkeye göre sistem otomatik olarak yapar.

Dünyadan Ödeme Alın

AnkaWeb PazarYeri Sistemlerinde 30 un üzerinde uluslararası ödeme geçidi kuruludur ve tümü kullanımınıza hazır durumdadır. Dünyanın her yerinden müşterilerinizden ödeme alabilirsiniz.

Sınırsız Para Birimi

PazarYeri Sitenize istediğiniz kadar para birimi ekleyebilirsiniz, müşterileriniz ürünlerinizin fiyatını kendi para birimlerinde görür. Merkez bankasının kabul ettiği bütün para birimlerini kullanabilirsiniz.

Api Bağlantılı Kargo

Sitenizde UPS, Fedex , Royal Mail, United States Postal Services ile API bağlantısı yaparak dünyanın her yerine kargo fiyatını online hesaplatabilirsiniz. Müşterileriniz ödeyecekleri rakamı net olarak görür.

Bir Çok Kargo Firması

Pazaryeri Sitenizde onlarca Kargo firmasını kullanabilirsiniz. Her kargo firmasını belli bölgelere atayabilir, her biri için de ürün ağırlık oranına ve bölgeye göre ayrı fiyatlandırma yapabilirsiniz!

Nakliye - Gümrük Terimleri

Pazaryeri sitenizde bütün ürünleriniz için ayrı ayrı Nakliye şekli ve Teslimat şekli belirleyebilirsiniz ( FOB - FCA.. vb. gibi). Müşterileriniz sizden, farklı teslimat şekilleri için teklif isteyebilirler.

Türkçe Yönetim Paneli

AnkaWeb PazarYeri Sistemlerinin yönetim paneli tamamen Türkçedir ve kolay, anlaşılabilir bir yapıdadır. PazarYeri siteniz full MOBİL uyumludur, sitenizi istediğiniz yerden yönetmenize imkan verir.

SEO Sihirbazı

Sitenizin SEO işlemlerini tek bir ekrandan kolay bir şekilde yapmaya hazır mısınız ? SEO hiç bu kadar kolay olmamıştı. AnkaWeb PazarYeri siteniz ile rakiplerinizden kolayca sıyrılacağınıza eminiz !..

Kategori Sihirbazı

Kategorilerinizle ilgili aklınıza gelebilecek bütün işlemleri tek ekrandan kolayca ve hızlı bir şekilde halletmenin en kolay yolu. Kategori Sihirbazı ile ister tek tek, isterseniz toplu olarak işlem yapabilirsiniz!

Ürün Sihirbazı

Sitenizde Ürünlerinizle ilgili aklınıza gelebilecek bütün işlemleri tek ekrandan kolayca ve hızlı halletmenin en kolay yolu. İster tek tek, isterseniz toplu olarak işlem yapabilirsiniz!

Özellik Sihirbazı

Sitenizde Ürün Özellikleriyle ilgili aklınıza gelebilecek bütün işlemleri tek ekrandan kolayca ve hızlı halletmenin en kolay yolu. İster tek tek, isterseniz toplu olarak işlem yapabilirsiniz!

Seçenek Sihirbazı

Sitenizde Ürün Seçenekleriyle ilgili aklınıza gelebilecek bütün işlemleri tek ekrandan kolayca ve hızlı halletmenin en kolay yolu. İster tek tek, isterseniz toplu olarak işlem yapabilirsiniz!

Marka Sihirbazı

Sitenizde Ürünlerinizin Markaları ilgili aklınıza gelebilecek bütün işlemleri tek ekrandan kolayca ve hızlı halletmenin en kolay yolu. İster tek tek, isterseniz toplu olarak işlem yapabilirsiniz!

Yorum Sihirbazı

Sitenizde yapılan yorumlarla ilgili aklınıza gelebilecek bütün işlemleri tek ekrandan kolayca ve hızlı halletmenin en kolay yolu. İster tek tek, isterseniz toplu olarak işlem yapabilirsiniz!

Sayfa Sihirbazı

Sitenizde Bilgi ve İçerik Sayfaları ilgili aklınıza gelebilecek bütün işlemleri tek ekrandan kolayca ve hızlı halletmenin en kolay yolu. İster tek tek, isterseniz toplu olarak işlem yapabilirsiniz!

Müşteri Sihirbazı

Sitenizde Müşterilerinizle ilgili aklınıza gelebilecek bütün işlemleri tek ekrandan kolayca ve hızlı halletmenin en kolay yolu. İster tek tek, isterseniz toplu işlem yapın!

Sipariş Sihirbazı

AnkaWeb PazarYeri Sitenizde Siparişlerle ilgili aklınıza gelebilecek bütün işlemleri tek ekrandan kolayca ve hızlı bir şekilde halletmenin en kolay yolu!..

Site Sihirbazı

AnkaWeb PazarYeri Sitenizde Modül ve Bölümlerle ilgili aklınıza gelebilecek bütün işlemleri tek ekrandan kolayca ve hızlı bir şekilde halletmenin en kolay yolu.

Blog Yönetimi

Sitenizde Blog bölümü oluşturabilir, müşterilerinizle etkileşim içinde olabilirsiniz. Bu hem müşteri memnuniyetini artıracak, hem de arama motorlarında hızla yükselmenizi sağlayacaktır.

Blog Kategorileri

Sitenizin Blog bölümü için dilediğiniz kadar kategori oluşturabilir, her Blog yazısının kendisi ile alakalı kategori altında yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu sitenizin daha düzenli olmasını sağlayacaktır.

Son Eklenen Bloglar

Sitenize son eklenen blog yazılarını sitenizin istediğiniz bölümlerine çekebilir, hem müşterilerinizin dikkatini daha çok çekersiniz hem de sitenizde zengin bir içerik oluşturursunuz.

Form Sihirbazı

Sitenizde istediğiniz kadar form oluşturabilir, bu formları insan kaynaklarından bayi müracaatına kadar sınırsız alanda kullanabilirsiniz. Üstelik Sadece ``sürükle-bırak`` yöntemi ile !

XML Veri İşleme

Sitenize çekeceğiniz XML verisini istediğiniz gibi işler, şekillendirir ardından sitenizde yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. İsterseniz fiyatları isterseniz içerikleri ! Sınır Yok!

Tedarikçi XML

Eminiz ki bu güne kadar hiç kimse size SINIRSIZ tedarikçi XML i ekleyebileceğinizi ve sitenizin bunları istediğiniz zamanlarda otomatik çekeceğini söyleyemedi! BİZ SÖYLÜYORUZ !...

XML Verme

Sitenizden Bayilerinize sınırsız XML verebilirsiniz, üstelik sadece istediğiniz verilerin verdiğiniz XML de olmasını sağlayabilirsiniz, üstelik sadece bir kaç dokunuşla ! !

EXCEL Robotu

Sitenizdeki bütün verileri EXCEL aktarım robotu ile excel dosyasına aktarabilir, excel dosyasındaki bütün ürün bilgilerinizi sitenize tek seferde aktarabilirsiniz, Kolayca ve hızlı bir şekilde ! !

XML Site Haritası

Sitenizde bütün kategori, ürün, marka, ürün tagları site haritalarını oluşturmak çok kolay! Sadece bir kaç tıklama ile! XML site haritasınıda oluşturup arama motorlarına gönderebilirsiniz!

Kargo Takip

Sitenizin kargo takip modülü ile isterseniz müşterinizin dünyadaki bütün kargo firmalarında kargo takibi yapmasını sağlayın isterseniz SKYPE üzerinden kuryenizi aramasını ! Bizce bu da mümkün!

EXCLUSİVE DESTEK

Bizimle henüz çalışmaya başlamadıysanız eminiz ki ``Exclusive Destek`` ne anlama geliyor bilmiyorsunuz ! Her şeyden önce güveninizi kazanmak ve mutluluğunuz gelir! Yazılımı her yerden alabilirsiniz ama güven ve mutluluğu ?

Ücretsiz Güncelleme

Merak etmeyin bir çoğunun yaptığı gibi güncellemeleri size para ile satmaya çalışmayız. Bütün güncellemelerden ücretsiz yararlanırsınız! Güncellemeler sisteminize otomatik kurulur ve size bilgi verilir. Bu gün, yarın ve daima !

AnkaWeb PazarYeri Sistemlerimizde Kullanabileceğiniz Diller
1- Türkçe
2-İngilizce
3- Almanca
4-Fransızca
5- Rusça
6-İspanyolca
7-Yunanca
8-İtalyanca
AnkaWeb PazarYeri Sistemlerimizde Kullanabileceğiniz Opsiyonel Diller
1- Arapça
2-Farsça
3-İbranice
( Opsiyonel Diller Ayrıca Ücretlendirilir. )

PazarYeri Sistemlerimizde kullanabileceğiniz Uluslararası Ödeme Yöntemleri

PazarYeri Sistemlerimizde Kullanabileceğiniz Ulusal ve Uluslararası Kargo Yöntemleri

PazarYeri Sistemlerimizde Kullanabileceğiniz API Bağlantılı Uluslararası Kargo Yöntemleri

Paketlerimizi görmek ister misiniz?

Powered by WHMCompleteSolution